1. Dzisiaj zbiórka ofiar na szkolnictwo katolickie w Polsce, a w przyszłą niedzielę na cele dobroczynne naszej diecezji, bo jest to święto Miłosierdzia Bożego.
  2. W przyszłą niedzielę odbędzie się beatyfikacja Jana Pawła II. Przygotowujemy się do niej od wtorku codzienną nowenną do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00.Ponadto dzisiaj (w II Święto Wielkanocne) będzie projekcja filmu o Ojcu św. w Farze o godzinie19.00, we wtorek o godzinie 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Żywy Różaniec, w środę adoracja o godzinie 18.00 prowadzona przez Gimnazjum nr 1, w czwartek adoracja prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym o godzinie 17.30. w piątek będzie wykład pt. „Jan Paweł II jako filozof” o godzinie 19.00.
  3. W Kaplicy Pamięci Farze została umieszczona mosiężna tablica poświęcona Janowi Pawłowi II i Jego beatyfikacji. Tablicę poświęcił w Wielką Sobotę Ks. Biskup Diecezjalny. Poświęcona została również odrestaurowana XVIII wieczna figura św. Jana Chrzciciela.
  4. Z okazji beatyfikacji w nawie głównej naszej Fary zostały odnowione wiszące zabytkowe żyrandole, za co dziękujemy darczyńcy – Panu Grzegorzowi Sychmelerowi.

Dodany przez admin