1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Beatyfikacji Papieża Jana Pawła II. Dziękujemy Bogu za łaskę szybkiej beatyfikacji. Od dzisiaj możemy w kościele powszechnym wypraszać łaski u Boga za pośrednictwem błogosławionego papieża Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę 8 maja o godzinie 9.30 w Farze zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za beatyfikacje Jana Pawła II.
  2. Dzisiaj koronka do Miłosierdzia Bożego o godzinie15.00 w Farze
  3. W tym tygodniu przypada  I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 15.30.  Msza św. dla młodzieży o godz. 17.00.
  4. Dzisiaj w uroczystość Miłosierdzia Bożego jest  zbiórka ofiar na cele dobroczynne naszej diecezji.
  5. 3 maja  Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Msze św. jak w każdą niedzielę. W Tym dniu obchodzimy również Święto Konstytucji 3 Maja. Uroczysta Masza św. w intencji ojczyzny zostanie odprawiona w Farze o godzinie  9.30 z udziałem władz samorządowych. Po Mszy św. przemarsz pod pomnik Konstytucji 3 Maja.
  6. 3 maja w przeddzień rozpoczęcia egzaminów maturalnych Msza św. w intencji maturzystów o godzinie 18.00.
  7. 4 maja obchodzimy wspomnienie św. Floriana. Msza św. w intencji strażaków i ich rodzin o godzinie 18.30. Zapraszamy.
  8. Kolekta na renowację Fary w niedzielę 8 maja.
  9. Spotkanie Koła Misyjnego w środę 4 maja o godzinie 16.30 w salce przy ul. Dominikańskiej 4.
  10. Rozpoczyna się miesiąc maj, w związku z tym zapraszamy na nabożeństwa majowe. W Farze w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie17.30. W kaplicy na cmentarzu od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00.

 

Dodany przez admin