1. Dzisiaj Chór Dziecięcy „Biedronki” obchodzi Jubileusz XX-lecia istnienia. Na tę uroczystość przyjechały chóry z 6 parafii. Msza św. w intencji chórzystów zostanie odprawiona dzisiaj o godzinie 12.30 w kościele szkolnym, a koncert galowy wszystkich „Biedronek” będzie w kościele szkolnym o godzinie 16.00. serdecznie zapraszamy.
  2. Rozpoczyna się czerwiec – miesiąc Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa do Serca Pana  Jezusa będą w łączności z nabożeństwem kończącym Wieczną adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź będzie od godziny 15.30, a Msza św. dla młodzieży o godzinie 17.00.
  4. W sobotę 4 czerwca dzieci pierwszokomunijne jadą na pielgrzymkę do Łeby. Pielgrzymce przewodniczy ks. Biskup Diecezjalny.
  5. W przyszłą niedzielę będzie ogólnopolski dzień Wdzięczności za dar beatyfikacji Jana Pawła II i zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie jako dar wdzięczności Narodu Polskiego.
  6. W środę 9 czerwca ks. Biskup Diecezjalny odprawi Mszę św. o św. Jadwidze Królowej, Patronce Szkoły Katolickiej w Farze o godzinie 10.00.
  7. Dla rodzin oczekujących dziecka zostanie odprawiona kwartalna Msza św. w niedzielę 19 czerwca o godzinie 16.00
  8. Domowy Kościół gałąź rodzinna Ruchu Swiatło-Życie zaprasza w przyszłą niedzielę 5 czerwca do Fary na rejonowy dzień wspólnoty.  Rozpoczęcie o godz. 15 Mszą św.

Dodany przez admin