1. W poniedziałek 6 czerwca obchodzimy rocznicę wyniesienie na ołtarze bł. Marii Karłowskiej, Założycielki Sióstr Pasterek.
  2. W poniedziałek o godzinie 18.30 odprawią Mszę św. prymicyjną w naszej parafii nowo wyświęceni księża, którzy jako diakoni byli w naszej parafii na praktyce duszpasterskiej. Udziela również specjalnego prymicyjnego błogosławieństwa z odpustem zupełnym.
  3. Podobnie we wtorek Mszę św. prymicyjna odprawi neoprezbiter  z Drogi Neokatechumenalnej  z Seminarium Redemptoris Mater z Warszawy o godzinie 18.30.
  4. W czwartek 9 czerwca z racji święta św. Jadwigi Królowej dla szkół katolickich odprawi w Farze Msze św. o godzinie 10.00 ks. Biskup Diecezjalny Jan Bernard Szlaga.
  5. Spotkanie Koła Misyjnego będzie w poniedziałek o godzinie 16.30 w salce przy ul. Dominikańskiej 4.
  6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w czwartek o godzinie 18.30.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę , w Wigilię, o godzinie 20.00 rozpocznie się modlitewne czuwanie, które zakończy się Mszą św. w Farze. W sobotę również o godzinie 24.00 będzie Msza św. w kościele szkolnym dla Wspólnot Neokatechumenalnych.
  8. W poniedziałek 13 maja będzie w II Święto Zielonych Świat nabożeństwo fatimskie o godzinie 20.00.

Dodany przez admin