1. Trwając w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych  do wtorku włącznie można uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem uzyskania odpustu jest  nawiedzenie cmentarza, będąc w stanie łaski uświecającej, modlitwa za zmarłych i za papieża oraz odmówienie Wierzę w Boga.
  2. We wtorek na zakończenie Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych będzie Msza św. zbiorowa za zmarłych o godzinie 8.00.
  3. W kaplicy na cmentarzu Msze św. do wtorku włącznie o godzinie 16.00.
  4. Dnia 11 listopada w Święto Niepodległości będzie Msza św. za Ojczyznę w Farze o godzinie 10.00. Po Mszy św. nastąpi procesja na cmentarz stary, gdzie odbędą się uroczystości patriotyczno-religijne.
  5. Z uwagi na charakter dnia w piątek 11 listopada Biskup Pelpliński udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i od innych praktyk pokutnych piątku.
  6. W poniedziałek 7 listopada  odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego w salce przy ul. Dominikańskiej 4 o godzinie 16.30.
  7. Polski Związek Kobiet Katolickich ogłasza, że spotkanie odbędzie się nie w środę, lecz we wtorek 8 listopada o godzinie 17.00 w bibliotece parafialnej przy ul. Dominikańskiej 2.
  8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godzinie 18.30.
  9. W przyszłą niedzielę Dar Serca na obiady dla dzieci w szkołach.

Dodany przez admin