1. We wtorek 22 listopada przypada święto Patronki muzyki kościelnej  św. Cecylii . zapraszamy byłych i obecnych członków chórów kościelnych  na Mszę świętą w intencji żyjących i zmarłych chórzystów i dyrygentów  na godzinę 18.30.
  2. Jubileusz 20-lecia Grupy Liturgicznej  naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę w Farze na Mszy św. o godzinie 11.00.
  3. Za tydzień rozpoczynamy adwent  – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.
  4. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej w salce przy ul. Sambora 4 o godzinie 16.00.
  5. W naszej parafii kończy praktykę duszpasterską diakon Tomasz Szcześniak, któremu dziękujemy za pomoc i dobry przykład życia chrześcijańskiego i życzymy błogosławieństwa Bożego na nowej placówce diakońskiej w Kartuzach.
  6. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer „Znaku Zwycięstwa” z programem rekolekcji, które rozpoczynamy w III Niedzielę Adwentu – 11 grudnia.
  7. Z upoważnienia parafii opłatki wigilijne roznoszą Kazimierz Pestka – kościelny i Mariusz Pytelewski – organista.

Dodany przez admin