1. Rozpoczęliśmy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
  2. W dni powszednie zapraszamy na Mszę św. Zwana RORATAMI na godzinę 6.15. Roraty dla dzieci w poniedziałek, środę i czwartek o godzinie 17.00. Dzieci zapraszamy z lampionami.
  3. W tym tygodniu dni eucharystyczne.  Spowiedzi słuchamy codziennie rano przed Mszami św., a w I piątek od godziny 15.30, I sobotę od godziny 18.00.
  4. REKOLEKCJE ADWENTOWE rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu – 11 grudnia.
  5. W przyszłą niedzielę będzie kolekta na renowację Fary, na malowanie bocznej kaplicy Miłosierdzia Bożego. Natomiast zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  6. W następną niedzielę 4 grudnia będzie poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych dla dzieci z klas II na Mszy św. O godzinie 11.00. Potem  będzie spotkanie z rodzicami.
  7. Dzisiaj jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  8. Dar Serca na obiady dla dzieci w szkołach. Od dzisiaj można nabywać świece wigilijne Caritas oraz pamiątkowe albumy beatyfikacji Jana Pawła II na prezenty gwiazdkowe. Kupując te przedmioty pomagamy bidnym dzieciom. Albumy można też kupić w sklepiku i Biurze Parafialnym.
  9. W naszej parafii praktykę duszpasterską rozpoczyna diakon Robert Ratkowski, któremu życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości parafian.
  10. Rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny. Tym, którzy odmawiają brewiarz lub przygotowują czytania liturgiczne podajemy, że w tym roku obowiązuje w niedziele, uroczystości i święta cykl „B”, a we wspomnienia i dni powszednie cykl „II”.

Dodany przez admin