1. Bóg zapłać wszystkim za liczny udział w Roratach. W naszej  parafii na Msze św. roratnie zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.15. Przed Roratami jest okazja do spowiedzi św. Zapraszamy także tych naszych parafian, którzy jeszcze nie zdążyli być na tegorocznych Roratach. Dzieci zapraszamy na Roraty w poniedziałek, wtorek (w dzień św. Mikołaja), środę i piątek o godzinie 17.00
  2. Dzisiaj w całej Polsce po Mszach św. zbiórka ofiar na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.
  3. W czwartek 8 grudnia obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze sw. w Farze o godzinie 6.15, 8.00, 10.00, 17.00, 18.30 i w kaplicy o godzinie 9.00.
  4. CARITAS przypomina o ludziach biednych. Dochód ze sprzedaży świec wigilijnych i albumów z beatyfikacji Jana Pawła II, które można nabyć przy wyjściu z kościoła, w sklepiku parafialnym oraz Biurze Parafialnym jest przeznaczony na pomoc potrzebującym.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ks. Antoni Zieliński z Koszalina, egzorcysta i duszpasterz Odnowy w Duchu Świętym. Codziennie od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. będą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie.
  6. W przyszłą niedzielę zostanie poświęcona tablica upamiętniająca 30 rocznicę stanu wojennego. Tablicę umieścimy w kaplicy św. Jana Chrzciciela – Kaplicy Pamięci.

Dodany przez admin