1. Codziennie odprawiamy o godzinie 6.15 RORATY. Dla dzieci codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Niech to uczestnictwo we Mszy św. Będzie naszym zobowiązaniem na obecny Rok Wiary.
  2. Dzisiaj Dar Serca na Kościoły na Wschodzie.
  3. CARITAS przypomina o ludziach ubogich. Dla nich przeznaczamy ofiary ze sprzedaży świec i kalendarzy. Dary żywnościowe będziemy zbierali w środę 12 grudnia w kościele szkolnym od 7.00 do 18.00.
  4. Spotkanie opłatkowe Żywego Różańca będzie w poniedziałek o godzinie 17.00 w salce przy ul. Sambora 4.
  5. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Spowiedź będzie w czwartek 20 grudnia, natomiast do chorych będziemy chodzili już w najbliższą sobotę tj. 15 grudnia.
  6. W przyszłą niedzielę 16 grudnia przypada Dzień Modlitw za Rodzinę. Zapraszamy na Mszę św. małżeństwa niesakramentalne i osoby z rodzin rozbitych do kościoła szkolnego na godzinę 14.00. Do Fary natomiast w przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i rodziny oczekujące narodzin dziecka i zobowiązujących się do adopcji duchowej na Mszę św. i specjalne błogosławieństwo na godzinę 16.00.
  7. Spotkanie wigilijne dla mieszkańców Tczewa i łamanie się opłatkiem będzie w IV Niedziele Adwentu, 23 grudnia o  godzinie 15.00 w Parku Kopernika. W spotkaniu weźmie udział ks. Biskup Ryszard Kasyna.
  8. W najbliższy czwartek 13 grudnia o godzinie 18.30 zostanie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie

Dodany przez admin