1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które prowadzi Ojciec Tomasz Struk z zakonu Ojców Cystersów. Rekolekcjonista będzie głosił nauki od poniedziałku do piątku, w trakcie mszy o 6.15, 8.00 i 18.30.
  2. SPOWIEDŹ ADWENTOWA w czwartek od 9.00 do 11.00 i od 15.30 do 19.00.
  3. Kolekta podczas Mszy rekolekcyjnych dla  potrzebujących, a w czwartek i piątek dla Ojców Cystersów.
  4. Ostatnie roraty będą w sobotę o godzinie 6.15. Zapraszamy tych, którzy jeszcze nie byli w Adwencie na roratach. Dla dzieci są codziennie z racji Roku Wiary o godzinie 17.00, a w sobotę wzorem lat ubiegłych na ostatnie roraty zapraszamy  na godzinę 6.15 również dzieci z lampionami.
  5. Caritas przypomina o biednych. W kruchcie i sklepiku można jeszcze nabyć świece wigilijne, kalendarze parafialne i prezenty książkowe oraz prasę katolicką. DZIĘKUJEMY ZA DARY ŻYWNOŚCIOWE, KTÓRE PRZYNIEŚLIŚCIE DLA UBOGICH W UBIEGŁĄ ŚRODĘ.
  6. Opłatkowe spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się w poniedziałek o godzinie 17.00 w salce przy ul. Dominikańskiej 2.
  7. Wigilijne dzielenie się opłatkiem i wspólna wieczerza dla mieszkańców Tczewa będzie w przyszłą niedzielę o godzinie 15.00 w Parku Kopernika. Przybędzie również nowy Biskup Pelpliński – ks. bp. Ryszard Kasyna.
  8. Dzisiaj  w Katedrze Pelplińskiej Ks. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna udzieli promocji kolejnym z naszej parafii nadzwyczajnym szafarzom Komunii św. – Michałowi Ciesielskiemu i Marcinowi Krzemińskiemu.
  9. Dzisiaj dla małżeństw niesakramentalnych i rodzin rozbitych będzie Msza św. w kościele szkolnym o godzinie 14.00. W Farze dzisiaj będzie Msza św. i specjalne błogosławieństwo dla rodzin oczekujących narodzin dziecka  oraz dla modlących się za dziecko w duchowej adopcji o godzinie 16.00.

Dodany przez admin