1. W środę Mszę św. Prymicyjną odprawią w Farze dwaj  neoprezbiterzy, którzy jako diakoni odbywali w naszej parafii swoje praktyki. Udzielą również błogosławieństwa z odpustem zupełnym. Kolekta będzie przeznaczona dla prymicjantów. Msza św. w środę o godzinie 17.00.
  2. W czwartek obchodzimy UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA.  Msze św. w Farze będą o godzinie 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00. Na placu przy kościele będzie Msza św. o godzinie 11.00. Po mszy św. procesja eucharystyczna przejdzie ulicami: Dominikańską, Stefana Kard. Wyszyńskiego, Łazienną, Kościuszki i Kardynała Wyszyńskiego do Fary. Prosimy o udekorowanie trasy flagami, obrazami religijnymi, symbolami i światłem. W kaplicy Msze św. o godzinie 8.00 i 9.15. Procesja Eucharystyczna w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej. Dla dzieci sypiących kwiaty próba w poniedziałek i wtorek o godzinie 17.00. SPOWIEDŹ przed Bożym Ciałem w środę od godziny 17.00.
  3. W środę spotkanie Polskiego Związku Kobiet Katolickich  o godzinie 18.00 w Domu Kolpinga.
  4. Za tydzień Dar Serca na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  5. Bierzmowanie będzie w czasie Wizytacji Biskupiej  w naszej parafii w środę 5 czerwca o godzinie 17.30.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Krakowa i na grób bł. Jerzego Popiełuszki w Warszawie w dniach od 8 do 12 czerwca. Można zapisywać się w Biurze Parafialnym.
  7. W naszych pracach konserwatorskich wykonaliśmy aranżację kaplicy Miłosierdzia Bożego i już umieściliśmy niektóre relikwiarze. Wykonana też została opaska granitowa w kaplicy i częściowo w nawie południowej. Na wizytację ma być też zakończona renowacja obrazy „Ukrzyżowanie” w ołtarzu głównym. Na ten cel będzie kolekta w przyszłą niedzielę. Indywidualne ofiary można też składać w Biurze Parafialnym.
  8. Spotkanie Koła Misyjnego będzie już w ten poniedziałek 27 maja o godzinie 16.30 w Domu Kolpinga przy ul. Ks. Aleksandra Kupczyńskiego.

Dodany przez admin