1. Dziś w Niedzielę Miłosierdzia zbiórka „daru serca” na potrzebujących. Rozpoczynamy tą niedzielą Tydzień Miłosierdzia. Na wszystkich Mszach w tygodniu kolektę na potrzebujących będą zbierały panie z naszej parafialnej Caritas. Dziś o g. 15.00 w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu godzina miłosierdzia i uczczenie relikwii św. siostry Faustyny.
  2. W poniedziałek będziemy obchodzili uroczystość św. Wojciecha – patrona Polski, a we wtorek święto św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od g. 16.00, a dodatkowa Msza św. o 17.00.
  4. Wszystkich maturzystów zapraszamy na Mszę Św. w czwartek 1 maja na 18.30 do Fary.
  5. W czwartek rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w Farze będą odbywać w łączności z zakończeniem adoracji o g. 18.00. W kaplicy na cmentarzu majowe dopiero po długim weekendzie – od 5 maja.
  6. W sobotę 3 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte w Farze, w Kościele szkolnym i kaplicy na cmentarzu w porządku niedzielnym. Po Mszy o g. 6.30 z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy różaniec. A po Mszy za Ojczyznę o g. 9.30 będzie zasadzony dąb na pamiątkę Wielkiego Polaka Jana Pawła II przed naszą Farą.

Dodany przez admin