IMG_20141213_192803W sobotę podczas Mszy św. o godz. 18:30 rozpoczęliśmy w naszej parafii czas świętych rekolekcji adwentowych jako RENOWACJĘ MISJI PARAFIALNYCH. Renowację Misji prowadzą OO. Michalici: o. Piotr i o. Krzysztof.


MODLITWA W INTENCJI MISJI ŚWIĘTYCH

O dobry i miłosierny Boże! Prosimy Cię o błogosławieństwo dla Misji Świętych, które odbędą się w naszej parafii. Spraw łaskawie, żeby te Misje Święte przyniosły Tobie większą chwałę, a duszom naszym zbawienny pożytek. Ty bowiem chcesz aby wszyscy ludzie poznali prawdę i byli zbawieni, lecz bez Twojej łaski nic nie możemy uczynić. Dlatego z wielką ufnością wołamy do Ciebie słowami Twojego Syna: „Przyjdź Królestwo Twoje!”

Panie Jezu! Pomóż nam dobrze przeżyć te Misje Święte. Napełnij nas pragnieniem ratowania nie tylko własnej duszy, ale też zbawienia dusz bliźnich naszych, którzy daleko żyją od Ciebie.

Duchu Święty Boże! Pomagaj misjonarzom i nam, aby za łaską Twoją odnowiło się oblicze naszej parafii.

Święta Rodzino z Nazaretu – Jezu, Maryjo, Józefie – oświecajcie nas, dopomagajcie nam i ratujcie nas. Amen.

Plakat - Renowacja misji świętych

 

Dodany przez Parafia