unnamedW związku z niedawną premierą filmu „Bernadette. Cud w Lourdes” pragniemy serdecznie poinformować o owocu naszych starań, jakim jest wyjątkowy, wieczorny seans tego tytułu w naszym kinie już w najbliższy czwartek 18 lutego o godzinie 20:30. Zapisywać można się po Mszach św. w zakrystii Fary lub w kancelarii parafialnej. Cena biletu 12 zł.

BERNADETTA. CUD W LOURDES Jej wiara zmieniła bieg historii.

  • reżyseria: Jean Sagols
  • gatunek: dramat, historyczny
  • produkcja: Francja
  • obsada: Katia Miran, Michel Aumont, Allessandra Martines
  • premiera: 29 stycznia 2016 (Polska)

Poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które odmieniły duszę 14-letniej dziewczynki i dały początek kultowi Matki Bożej z Lourdes.

Nagroda za główną rolę kobiecą dla Katii Miran na Festiwalu Filmów Katolickich w Rzymie. Od lutego do lipca 1858 roku, Matka Boża 18 razy objawia się Bernadetcie Soubirous, skromnej 14-letniej dziewczynce z Lourdes na południu Francji. Wielu ludzi nie daje wiary opowieściom dziewczynki, niektórzy mają ją nawet za obłąkaną. Jednak jej niewinność, szczerość i czystość szybko przekonują wątpiących. Do małego miasteczka zaczynają przybywać pielgrzymi, dochodzi do cudownych uzdrowień, a wieść o Lourdes obiega świat.

Dziś Lourdes jest jednym z najsławniejszych miejsc pielgrzymek na świecie, odwiedzanym co roku przez 6 milionów pielgrzymów. A skromna Bernadetta uznana została Świętą.

ZWIASTUN FILMU DO OBEJRZENIA TUTAJ: https://www.youtube.com/watch?v=vjFxux-Nn-g

 

SPECJALNY POKAZ:

ŚRODA 17.02.2016 r. GODZ. 18:30

KINO HELIOS TCZEW

WERSJA Z POLSKIM DUBBINGIEM

 CENA BILETU: 12 zł/os. Opiekun grupy na salę zapraszany jest bezpłatnie.

W celu zapewnienia miejsc na sali zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pod numerem 516 263 484.

Dodany przez Parafia