1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje, które otwiera przed nami. Niech On działa w naszych sercach, a wówczas codzienność wypełni się dobrem.
 1. W tym tygodniu, w środę, 22 lutego, przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Już od IV wieku wierni Rzymu obchodzili pamiątkę założenia gminy chrześcijańskiej i obrania Wiecznego Miasta przez św. Piotra Apostoła na stolicę Kościoła Chrystusowego. Symbolem władzy Piotrowej stała się potężna bazylika, wzniesiona w XVII wieku nad grobem pierwszego biskupa Rzymu.
 1. Dzisiaj Dar serca
 1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w parafii.
 1. W środę na godz.17:00 do salki przy ul. Dominikańskiej 2 zapraszamy Polski Związek Kobiet Katolickich
 1. Zapraszamy małżonków na „Spotkania Małżeńskie” poświęcone pielęgnowaniu więzi małżeńskiej. Spotkania odbędą się w Collegium Marianum w Pelplinie w 24-26 lutego 2017 r. (od piątku g. 18.00 do niedzieli ok g. 14.00). Szczegółowe informacje na temat zapisów znajdują się na naszej stronie internetowej.
 1. Dzisiaj rozpoczyna się dekanalny kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą przez pięć kolejnych niedziel o godz. 16:00 w kościele pw. św. Józefa
  w Tczewie (przy ul. Gdańskiej).
 1. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas III i dorosłych, odbędzie się w piątek 24 lutego po Mszy św. wieczornej w Farze.
 1. Ksiądz Prałat Piotr Wysga zaprasza na Pielgrzymkę smolotowo-autokarową do Fatimy w dniach 28 czerwca – 7 lipca. Zapisy i bliższe informacje ks. Prałata.
 1. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Józef Dunajski, Marian Podjacki, Leogina Rekowska, Ryszard Marut, Urszula Styrbicka, Florian Dąbrowski, Bogumił Pokrzywka. Wieczny odpoczynek…
 1. Wszystkim solenizantom, jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Dodany przez Parafia