20 kwietnia 2017r. odbyła się Msza z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz w intencji mieszkańców Tczewa, której przewodniczył ks. Piotr.
Usłyszeliśmy, że Zmartwychwstały Chrystus towarzyszy nam przez całe nasze życie i poprzez sakramenty święte umacnia nas i uświęca mocą Ducha Świętego. Łaski, które otrzymujemy wraz z sakramentami, są konieczne do zbawienia, do życia według Ducha.
Zdarza się, jak widzimy, że ktoś wyzdrowiał, ktoś odzyskał wzrok, ktoś wstał z wózka inwalidzkiego. To są właśnie widzialne cuda niewidzialnej łaski. Trudno nam jednak u kogoś dostrzec cud uwolnienia, czy też wewnętrznego uzdrowienia serca. Bóg jest Bogiem cudów.
Czy zauważasz cuda i dziękujesz za nie? Od tego, jakie miejsce dajemy Bogu w naszym życiu, zależy nasza przyszłość, nasza wieczność. Zapraszamy Cie do podzielenia się Twoim świadectwem doświadczenia wiary, uzdrowienia, spotkania Boga…
Po Mszy nastąpił egzorcyzm wody, oleju i soli.
W trwaniu na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem usłyszeliśmy, ze Jezus wspiera nas w trudnych momentach życia. Jest z nami wtedy, gdy wydaje nam się, ze jesteśmy zupełnie sami. Przyjmując Jezusowy pokój, nawet w największych trudnościach, cierpieniach i udrękach możemy być nieustannie niesieni niezwyciężoną nadzieją, że i tak wszystko zmierza do pełni szczęścia z Jezusem z Nim wszystko staje się przemienione Bożą miłością.
Spotkanie zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim.
Na następną Mszę z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie zapraszamy 11 maja 2017r. o godz. 18:30 do Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie.

Dodany przez Parafia