W najnowszym numerze „Pielgrzyma”

W najnowszym wydaniu „Pielgrzyma” przeczytać można, między innymi, artykuł Wincentego Łaszewskiego zatytułowany „W Fatimie bliżej do Boga”. Jest to tekst związany z setną rocznicą objawień fatimskich, w którym autor interpretuje przede wszystkim trzecią przepowiednię i poddają ją interpretacji.

„Teraz jestem Pielgrzymem” to rozmowa z Markiem Kamińskim, znanym podróżnikiem i polarnikiem. Zdobywca dwóch biegunów opowiada przede wszystkim o pielgrzymkach do Santiago de Compostela i Ziemi Świętej, i ich wpływie na jego życie.

Portret jedynego bartnika w Borach Tucholskich – Stanisława Sikorskiego przedstawia Maja Przeperska w artykule zatytułowanym „Przyjaciel pszczół”. Pan Stanisław realizuje swoją pasję jeszcze z dzieciństwa, zakłada barcie i wabi roje dzikich pszczół.

Ponadto w tym wydaniu „Pielgrzyma” jest też artykuł o powołaniach kapłańskich i Pierwszej Komunii Świętej.  Są również stałe elementy gazety, felietony,  nowinki medyczne i techniczne oraz nieodłączna krzyżówka. I uwaga – czytając gazetę, wygrać można pielgrzymkę do Fatimy. Szczegóły znajdziecie w dwutygodniku „Pielgrzym”.

Dodany przez Parafia