Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

W Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana oraz we wspomnienie Św. Jadwigi Królowej odbyła się Msza z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, której przewodniczył ks. Piotr.
Usłyszeliśmy, że Bóg obdarowuje nas życiem i wychodzi nam naprzeciw ze swoją miłością. Jego działanie jest miłością. Bóg chce dla nas tego, co najlepsze. Może On uzdolnić nas do miłości całym sercem. Stajemy się do tego zdolni poprzez poznanie, przyjęcie i doświadczenie Jego doskonałej miłości. Pomimo upadku w grzech możemy zrozumieć i pragnąć miłości Bożej, ponieważ On stworzył nas dobrymi.
Miłość Chrystusa jest bezwarunkowa, bezgraniczna, nie ma granic. Często próbujemy zmierzyć miłość… słowami kocham Cię, minutami, listami, mierzymy ją, a tak często nam jej brakuje. Jezus udziela nam ogromu miłości, której nie jesteśmy w stanie opisać. Chcemy doświadczyć Jego miłości, która płynie z Eucharystii, wyrazić siebie swoja modlitwą i słowem. Słowo jest czynem, działaniem.
Miłość wpisana w nasze życie domaga się działania, „bo byłem głodny, a daliście mi jeść; byłam spragniony, a daliście mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście mnie; byłem nagi a przyodzialiście mnie”. Chrystus przychodzi do nas indywidualnie w cichości serca i przemawia słowami miłości. Przychodzi, by być blisko i dawać to, czego pragniemy.
Po Mszy nastąpił egzorcyzm wody, oleju i soli.
Przy wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówiliśmy Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego. Prosiliśmy naszego Pana, aby swoją mocą uzdrowił nas z chorób, które dotknęły naszego ciała i duszy. Zdarza się, ze często brakuje nam osób, których już z nami nie ma, brakuje nam miłości naszych rodziców… przytulenia przez mamę i tatę… odczuwamy wielką tęsknotę… wydaje nam się, że nasze serce krwawi, że nie potrafimy przebaczyć i przyjąć miłości tej, którą oferuje nam Ojciec Niebieski. Bardzo poruszającym gestem był moment, w którym pragnęliśmy doświadczyć tej miłości, której tak bardzo nam brakuje. Z dłońmi wzniesionymi wysoko do nieba, z pieśnią na ustach wołaliśmy : wystarczy byś był, nic więcej, chcę tylko byś był, nic więcej, by Twoje skrzydła otuliły mnie.
Spotkanie zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim.
Niedługo pojawi się retransmisja z dzisiejszej Mszy.

WAŻNE OGŁOSZENIA :
1.W okresie wakacyjnym nie ma Mszy z modlitwą o uzdrowienie.
2. Na kolejną Mszę z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie zapraszamy wyjątkowo w trzeci czwartek miesiąca tj. 21.09.2017 na godz. 18:30 (w II czwartek przypada odpust w naszej parafii).

Dodany przez Parafia