1. W najbliższy czwartek, 15 czerwca, będziemy celebrować uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Z Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie wyjdziemy w uroczystej eucharystycznej procesji. Będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego. Udział w tej procesji jest publicznym wyznaniem wiary.
 2. Msze św. w uroczystość Bożego Ciała w Farze będą o godzinie 6.30, 8.00, 9.30
  i 18.00. W Kaplicy na cmentarzu Msze św. o 8.00 i 9.15. W kościele szkolnym Mszy św. nie będzie! Na placu przy Farze Msza św. z procesją eucharystyczną będzie o godzinie 11.00. Procesja przejdzie ulicami: Kościelna, Plac Hallera, Krótka, Dąbrowskiego, Kościuszki, Stefana Kardynała Wyszyńskiego, do Fary gdzie nastąpi uroczyste błogosławieństwo. Prosimy o udekorowanie trasy flagami, obrazami, symbolami eucharystycznymi i światłem.
 3. Zapraszamy chętne dziewczynki, które chciałby sypać kwiatki na spotkanie, które odbędzie się na pl. przy Farze w poniedziałek o godz. 17:30.
 4. Dzisiaj akcja Ogród Nadziei, przed kościołem odbywa się zbiórka na rzecz tczewskiego hospicjum. O godz. 11:00 rozpocznie się Msza św. na pl. przy hospicjum, po Mszy wspólna zabawa, która potrwa do godz. 16:00. Zapraszamy.
 5. W najbliższą niedzielę,18 czerwca ks. Mikołaj Kizłyk, który odbywał w naszej parafii praktykę diakońską, będzie sprawował Mszę św. sekundycyjną w Farze o godz. 12:30 oraz udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Jeśli byłby chętne delegacje, które chciałby złożyć życzenia ks. Mikołajowi podczas Mszy św. prosimy o wcześniejszy kontakt.
 6. W przyszły piątek Msza św. dla młodzieży w ramach Młodzieżowego Trzeciego Piątku Miesiąca o godz. 20:00 w kościele szkolnym.
 7. W najbliższą środę zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas II na Mszę św. na godz. 18: 00 do kościoła szkolnego. Będzie to Msza św. podsumowująca I rok formacji. Prosimy przynieść indeksy.
 8. W sobotę będzie Msza św. jubileuszowa o godz. 12:00.
 9. Organizujemy wyjazd dla młodzieży na Przystań do Pelplina, dnia 17 czerwca. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii Fary.
 10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Tomasz Jaskulski, Urszula Kowalska, Edmund Zając. Wieczny odpoczynek…
 11. Wszystkim solenizantom, jubilatom życzymy błogosławieństwa.

Dodany przez Parafia