Uwaga! Poranek stacji katolickich “Siódma – Dziewiąta”

W poniedziałkowy poranek słuchacze Radia Głos i innych rozgłośni katolickich w Polsce usłyszą pierwsze wydanie audycji “Siódma – Dziewiąta: Poranek Rozgłośni Katolickich”. To dzieło, które jest efektem współpracy stacji diecezjalnych.

Zapowiadając wejście na antenę nowego programu dyrektor Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup ks. dr Tomasz Olszewski nie ukrywa, że kończy się pewna epoka, a zaczyna kolejna.

Moja radość jest podwójna. Po pierwsze jest to nowa jakość w naszej rozgłośni, a po drugie – jest to pierwszy tego typu program, który jest efektem pracy w ramach Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich w Polsce. Ten poranek będziemy produkować dla naszych słuchaczy w Warszawie, a poranek będzie emitować sześć rozgłośni. My, współpracując między rozgłośniami, od dawna dążyliśmy do tego, aby tego typu programy produkować – mówi ks. Tomasz Olszewski.

Nowy poranny program na antenie Radia Nadzieja, Radia Fiat (Częstochowa), Radia Warszawa, Radia Głos (Pelplin), Katolickiego Radia Zamość, a także we fragmentach w Radiu Victoria (Łowicz).

Dodany przez Parafia