W najnowszym numerze „Pielgrzyma”

W najnowszym numerze dwutygodnika „Pielgrzym” przeczytać można znakomity artykuł ks. Pawła Warchoła zatytułowany „Krzyż – świadectwo czy krzyż”? Autor przypomina znaczeniu tak ważnego dla nas, chrześcijan, znaku, ale i pokazuje różne postawy, czasem negatywne czy wręcz szydercze w stosunku do krzyża. Gorąco polecam ten artykuł.

W gazecie, w związku marcowym świętem, sporo miejsca poświęcono kobietom. „Chciałam wygrać życie” to rozmowa z Iwoną Guzowską. Mistrzyni świata w kick-boxingu i boksie zawodowym bez retuszu opowiada o swoim, nierzadko trudnym życiu, trudnych wyborach i miłości do syna. Natomiast w rozmowie zatytułowanej Kobiecość – moja siła psycholog Karina Mucha tłumaczy, na czym polega sekret kobiecości.

Bardzo polecamy też artykuł zatytułowany „W nim była siła”. To portret niezwykłego, nieżyjącego już Wiesława Landowskiego, który pomimo ciężkiej choroby potrafił cieszyć się życiem, realizować marzenia i pomagać innym. Najnowszym numer „Pielgrzyma już w sprzedaży, gorąco polecam naszą diecezjalną gazetę.

Dodany przez Parafia