Niedzielne piknikowanie „rodziny biedronkowej” w Leśnictwie Bukowiec

W niedzielę 17 czerwca Biedronki wraz ze swoimi najbliższymi udały się na ognisko do Leśnictwa Bukowiec, aby razem świętować koniec roku szkolnego 2017/2018, a tym samym kolejny zakończony rok pracy.

Wspólne pieczenie kiełbasek i pianek to tylko preludium do radośnie spędzonego dnia. Ksiądz Szymon, nasz duszpasterz, przygotował niezliczoną ilość zabaw integracyjnych, wśród których nie zabrakło śpiewu, tańców i gier. Dzięki gościnności gospodarzy mogliśmy aktywnie wypocząć na łonie natury w pięknych okolicznościach przyrody. Swojej hojności nie poskromiła także Święta Scholastyka obdarzając nas piękną pogodą. Aktywny udział w przygotowaniach mieli również rodzice, którzy przyrządzili pyszne przekąski i ciasta.

Podczas wyjazdu nie zabrakło licznych rozmów, w których podsumowaliśmy miniony rok działalności chóru i snuliśmy plany na przyszłość. Liczymy, że wakacje będą dla nas nie tylko czasem odpoczynku, ale nade wszystko zatęsknieniem za śpiewem i „biedronkową rodziną”, jaką staramy się tworzyć.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkie kochające śpiew i Pana Boga dzieci na pierwszą powakacyjną próbę, która odbędzie się 3 września w salce przy ul. Sambora 4 o godz. 17.30.

Dodany przez Parafia