1. Pan Jezus, dając głodnym ludziom chleb, jednocześnie wprowadza ich w tajemnicę chleba życia. On chce nam dać najlepszy pokarm: swoje Ciało wzmacniające nas na drodze do nieba. Jak najczęściej starajmy się rozbudzić w sobie pragnienie przyjmowania tego wyjątkowego pokarmu.
  2. Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego, Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 10:00, 17:00, 18:30. W czwartek będziemy obchodzić święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.
  3. W sierpniu wielu z naszych parafian bierze udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę i do innych sanktuariów. W codziennej modlitwie będziemy duchowo łączyć się z pielgrzymami, którzy niosą także nasze intencje do domu naszej wspólnej Matki Maryi.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka ma wyjazd wakacyjny dla młodzieży działającej jako wolontariusze w naszej parafii.
  5. Zachęcamy jeszcze do zakupu książki pt. „Życie jak różaniec” ks. Jana Twardowskiego w cenie 20 zł, do nabycia w zakrystii.
  6. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Gizeli Koseckiej, Manueli Lech, w poniedziałek pogrzeb śp. Jadwigi Rulkiewicz, we wtorek pogrzeb śp. Edmunda Nottke. Wieczny odpoczynek…
  7. Opiece Matki Bożej polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

Dodany przez Parafia