Uroczystości odpustowe w naszej parafii

✖️W nadchodzący piątek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to dzień naszego odpustu parafialnego. Msze św. w dzień odpustu o godz. 6:30, 8:00, 10:00, suma odpustowa o godz. 18:30. Tego dnia w naszej parafii nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych!
✖️W sobotę, 15 września, przypada wspomnienie liturgiczne – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W tym dniu obchodzimy odpust w kaplicy na cmentarzu. Suma odpustowa w kaplicy o godz. 17:00.
✖️ We wtorek, 18 września, przeżywać będziemy odpust w kościele szkolnym ku czci św. Stanisława Kostki. Suma odpustowa o godz. 18:30 w kościele szkolnym, na którą zapraszamy również młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. I rok formacji złoży deklaracje. Tego dnia wszystkie Msze św. w kościele szkolnym!
6:30, 8:00, 10:00, 18:30
Bądźmy wszyscy razem na imieninach parafii!

Dodany przez Parafia