Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

Po wakacyjnej przerwie, 20.09.2018 w tczewskiej Farze odbyła się Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz za mieszkańców naszego miasta.
Mszy przewodniczył ks.Piotr. Swoją obecnością uradowali nas nowi opiekunowie duchowi wspólnot Odnowy : ks. Piotr Pazda ( Kościół Św. Józefa) i ks . Kamil Sobiech ( opiekun wspólnoty z NMP Matki Kościoła).
Usłyszeliśmy, że Bóg używa naszej grzeszności dla okazania nam miłosierdzia, czyli pokazania jak wielka i autentyczna jest Jego miłość do nas. My natomiast możemy dzięki swojej grzeszności pokazać Bogu jak bardzo ufamy Jego miłosierdziu i radując się z otrzymanego przebaczenia, czynić w życiu piękne rzeczy. Jesteśmy powołani, aby kochać tak, jak Bóg kocha. W sakramencie pokuty człowiek ma możliwość i szansę na odbudowanie relacji z Bogiem i całym Kościołem. Odpowiedzią na otrzymane przebaczenie może być tylko miłość.
Modlitwą przed Najświętszym Sakramentem prosiliśmy Ducha Świętego, aby pomnażał naszą wiarę i uzdrawiał serca. Może wydawać się, że nasze modlitwy nie zostają wysłuchane, że w dalszym ciągu stoimy w miejscu i nic nie ma sensu… odmówiliśmy modlitwę do Św. Michała Archanioła, aby uchronił nas przed takimi myślami,które pochodzą od złego. Bóg wysłuchuje każdej modlitwy i jest naszym Ojcem, który pragnie najpiękniejszego dobra dla swoich dzieci.
Spotkanie zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim.
Kolejna Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się 11.10.2018 o godz. 18:30.

Dodany przez Parafia