1. Wszechmogącemu Bogu, do którego należy czas i wieczność, zawierzamy wszystkie nasze dobre plany i nadzieje nowego 2019 roku. Idźmy w nowy czas z nadzieją i ufnością, jakie pielęgnowała w Niepokalanym Sercu Święta Boża Rodzicielka. Obfite błogosławieństwo niech stanie się udziałem całej naszej parafialnej wspólnoty.
  2. W Światowym Dniu Modlitwy o Pokój pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o wszystkich, których codzienność naznaczona jest cierpieniem, przemocą oraz grozą wojen i terroryzmu.
  3. Dzisiaj za pobożne odśpiewanie lub odmówienie hymnu do Ducha Świętego „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. W uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną Trzech Króli pobłogosławimy kredę i kadzidło. Zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli. Początek Orszaku o godz. 14:00 na pl. Hallera, skąd wyruszy na Kanonkę.
  5. Od tego roku w każdą I niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 9:30, będziemy śpiewać Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  6. W tym roku ponownie jest możliwość zakupienia kalendarzy parafialnych na rok 2019. Zostały zaprojektowane przez ministrantów z naszej parafii z logiem Ministranci 2.0 – które jest oficjalnym tytułem roku formacji liturgicznej. Koszt 10 zł.
  7. Wkraczamy wspólnie w Nowy 2019 Rok. Z tej okazji przyjmijcie Najserdeczniejsze Życzenia: zdrowia, pokoju w sercu, w naszych rodzinach
    i dla świata, głębokiej wiary na każdy dzień życia. Niech Nowy Rok przybliża nas do Chrystusa. A dobry Bóg niech darzy zdrowiem i nam błogosławi.

Dodany przez Parafia