1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.
  2. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 8:00 i po 18:30
  3. Za tydzień Dar serca
  4. Od poniedziałku do środy w naszej parafii odbędą się rekolekcje szkolne dla szkół podstawowych w 1, 5 i 10. Spotkania odbędą się w szkołach wg. Podanego planu oraz popołudniu o godz. 16:00 w kościele. Na popołudniowe spotkania modlitewne zapraszamy również rodziców. Od poniedziałku do czwartku rekolekcje będą również w Katoliku w klasach 8 i 3 Gimnazjum.
  5. W dniach od 5 – 14 lipca 2019 r. organizujemy 10-dniową pielgrzymkę autokarową do Medjugorje. Wszelkie informacje można uzyskać w zakrystii Fary, tam również można się zapisać.
  6. Zachęcamy do zakupu książki pt. „Drogi do szczęścia”. Koszt książki 20 zł, do nabycia w zakrystii.
  7. Tczewskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na Mszę św. w intencji mieszkańców Tczewa połączoną z ewangelizacyjnym wieczorem świadectw. Msza odbędzie się w Parafii NMP Matki Kościoła 4 lutego o godz. 18:30 w kościele dolnym.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Jan Jagielski, Mariola Olszak, Mirosław Stochmal, Janina Szczypiorska, Wincenty Sadłowski, Gerard Mirotta, Elżbieta Arendt, Krystyna Goertz, w poniedziałek pogrzeb śp. Heleny Kamińskiej we wtorek pogrzeb śp. Leona Wiśniewskiego. Wieczny odpoczynek…
  9. Solenizantom i jubilatom życzymy daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości.

Dodany przez Parafia