Dziękujemy parafianom za włączenie się w akcję „Pielucha dla malucha”

24 i 25 marca 2019r. wraz z grupą pięciu wolontariuszek szkolnego koła Caritas pod opieką pani Małgorzaty Krzemińskiej miałam okazję wziąć udział w akcji „Pielucha dla malucha”. W niedzielę, podczas pięciu Mszy Św. w Parafii Podwyższenie Krzyża Świętego zbierałyśmy pieniądze na zakup niezbędnych artykułów, takich jak mleko i środki pielęgnacyjne dla dzieci i  mieszkanek Domu Samotnej Matki w Żołędowie. Dzięki dobroci serca parafian udało się zebrać kwotę , która starczyła na mleko, proszki, kosmetyki oraz dwa łóżeczka z wyposażeniem.

Kolejnego dnia pojechałyśmy razem z  ks. Piotrem do Żołędowa, aby przekazać wszystkie dary. Na miejscu spotkałyśmy się z ogromną życzliwością i wdzięcznością oraz miałyśmy okazję porozmawiać z siostrami prowadzącymi dom. Ten wyjazd był dla nas wielką lekcją i wzruszającym przeżyciem.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Katolickich za ogromną ofiarność i zakup pieluch, kaszek, i innych artykułów dziecięcych  a  parafianom za przekazane ofiary.

Nadia Zielińska

Dodany przez Parafia