I miejsce podczas III Festiwalu Piosenki Papieskiej dla „Biedronek”

Spełnieni i wdzięczni za możliwość spędzenia tego czasu razem dzielimy się naszą radością – zajęliśmy I miejsce podczas III Festiwalu Piosenki Papieskiej ku czci Świętego Jana Pawła II w kategorii schole/chóry. Niech ta radosna wiadomość idzie w świat! Śpiewaj razem z nami! Serdecznie gratulujemy.

III Festiwal Piosenki Papieskiej w Starej Kiszewie zgromadził 11 chórów, zespołów, dziecięcych i młodzieżowych z diecezji pelplińskiej i archidiecezji gdańskiej. Młodzi artyści swoim śpiewem uczcili św. Jana Pawła II.

W tym roku niektóre grupy zaprezentowały m.in. własne utwory, napisane specjalnie na tę okazję. Za kilka tygodni ukaże się płyta pofestiwalowa.

Wyniki: w kategorii chóry – schole 1 miejsce: Chór Dziecięcy „Figlii di Dio” z Gdańska oraz Chór „ Biedronki”, 2 – Chór „Happy Flowers” z PSP w Bytoni i Schola „Iskierki” ze Starej Kiszewy, 3 – Paczka Rozalii z Gostycyna.

Zespoły muzyczne: 1 miejsce – Zespół Gaudens z parafii w Starej Kiszewie i Zespół „Espeeski” z Tychławy, 2 – Zespół „Apostolskie Nutki” z parafii w Starej Kiszewie i Zespół Młodzieżowy z ZKiW im. JP II w Starej Kiszewie oraz Zespół „Sursum Corda” z Ocypla, 3 – Zespół „Gwiazdki” ze świetlicy wiejskiej w Starych Polaszkach.

Dodany przez Parafia