Parafialna Pielgrzymka autokarowa na Podkarpacie

ŚRODA 1 MAJA

Wyjazd z parkingu przy ul. Łaziennej w Tczewie o godz. 6.00.

Przyjazd do Leżajska. Zakwaterowanie na dwie doby i kolacja w Domu Pielgrzyma oo. Bernardynów. Pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienkami.

CZWARTEK 2 MAJA

Śniadanie w Domu Pielgrzyma w Leżajsku i Msza w klasztorze oo. Bernardynów. Zwiedzanie z przewodnikiem zamku Lubomirskich i Potockich w Łańcucie. Popołudniu pobyt w Jarosławiu, nawiedzenie klasztoru oo. Dominikanów i Bazyliki Matki Bożej Bolesnej. Czas wolny w jarosławskiej Starówce. Kolacja w Domu Pielgrzyma w Leżajsku.

PIĄTEK 3 MAJA

Śniadanie w Domu Pielgrzyma w Leżajsku. Wyjazd z bagażami do Kalwarii Pacławskiej. Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej i Znalezienia Krzyża Świętego. Wyjście na dróżki kalwaryjskie. Popołudniu wycieczka do zapory w Solinie. Zakwaterowanie na dwie doby i kolacja w Domu Pielgrzyma oo. Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej. Pokoje 5 osobowe z łazienkami.

SOBOTA 4 MAJA

Śniadanie i Msza św. w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Pacławskiej. Zwiedzanie z przewodnikiem zamku w Krasiczynie. Popołudniu pobyt w Przemyślu, zwiedzanie z przewodnikiem przemyskiej Starówki. Czas wolny. Kolacja w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Pacławskiej.

NIEDZIELA 5 MAJA

Śniadanie i Msza św. w Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd do Tczewa. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Informacje i zapisy u ks. Marka Łangowskiego, tel. 602 825 405.

Dodany przez Parafia