1. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia.
2. Trwa okres letniego wypoczynku. Odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radość i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
3. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami. Niech Matka Boże wszystkim nam uprasza duchowych darów.
4.  We wtorek 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego.
5. Za tydzień będzie można złożyć dar serca.
6. W ramach tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu GOSPEL w Gniewie, podczas koncertu towarzyszącego w tczewskiej farze, który odbędzie się 11 sierpnia o godz. 19:00, gościem będzie John Tillery & Living Sacrifice. Serdecznie zapraszamy.
7. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Hildegardy Badaszek, Jadwigi Dąbrowskiej, Krystyny Stankiewicz, Agnieszki Skrzoska, Stefana Kowalskiego, Bożeny Stolc, Romana Lubowskiego w poniedziałek odbędzie się pogrzeb śp. Jerzego Burczyk, we wtorek śp. Genowefy Adamiak.  Wieczny odpoczynek…
8. Solenizantów i jubilatów polecamy opiece Bożej Opatrzności i życzliwości najbliższych.

Dodany przez Parafia