1. Przesłanie liturgii Słowa uświadamia nam, że wierność Bogu może często stać w opozycji do świata. Bycie konsekwentnym w wierze i obrona wartości chrześcijańskich napotykają opór. Jednocześnie, jak przypomina nam fragment z Księgi Jeremiasza, nasze życie jest w ręku Boga, który troszczy się o swoje wierne sługi.

2. W najbliższym czasie młodzież działająca w Caritas wyjeżdża na krótki wypoczynek wakacyjny. Po Mszy świętej zbiórka na ten cel.

3. Za tydzień Dar Serca.

4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w naszej parafii.

5. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą, podczas której pożegnamy księży posługujących przez ostatnie lata w naszej parafii – ks. Marka Łangowskiego oraz ks. Piotra Pruskiego. Msza święta zostanie odprawiona w poniedziałek, 19 sierpnia, o godzinie 18:30.

6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Jan Ukleja oraz Brunon Maszota.


7. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o pamięci przed Panem.o

Dodany przez Parafia