Wybory kierownictwa KSM Fara Tczew

Trzeci października zostanie w naszych ksm’owych sercach na długo! Wszystko za sprawą odbywających się tego dnia wyborów do naszego kierownictwa. Tradycyjnie już, tego dnia podziękowaliśmy osobom, które przez poprzedni rok prężnie działały na rzecz naszej wspólnoty. Następnie przystąpiliśmy do profesjonalnie przygotowanych wyborów, głosowanie odbyło się internetowo z zachowaniem całkowitej anonimowości. Przedstawiamy nowe kierownictwo naszego oddziału #ksmfaratczew
Prezes: Janek Skerka, zastępca prezesa: Michał Grodź, sekretarz: Wiktoria Kowalkowska, zastępca sekretarza: Aleksandra Garska, skarbik: Karolina Szczodrowska.
Życzymy im głów pełnych pomysłów, rąk chętnych do pracy i dużo czasu, aby mogli prężnie i najlepiej jak potrafią działać na rzecz na naszej wspólnoty. Warto również wspomnieć, że tego dnia świętowaliśmy podwójnie! Po wyborach, był czas na tort, świeczki i sto lat dla wszystkich chłopaków z okazji dnia chłopaka, właśnie.

-Wiktoria Kowalkowska

Fot. Michał Szamp

______________________

Spotkania odbywają się w czwartki o godzinie 19:15 w salce przy ul. Dominikańskiej 4. Zapraszamy chętną młodzież! 🙂

Dodany przez Parafia