1. W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski. Tegoroczne przesłanie brzmi Wstańcie, chodźmy! Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone wolontariuszom fundacji. 

2. W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom
i pracownikom składamy najserdeczniejsze życzenia. 

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny, który w tym roku będzie miał szczególny wymiar z racji trwającego nadzwyczajnego miesiąca misyjnego. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na misje katolickie.  

7. Dokładnie 5 lat temu młodzież z naszego parafialnego KSM-u zorganizowała po raz pierwszy Młodzieżowy Trzeci Piątek Miesiąca. Dlatego pragniemy serdecznie zaprosić na jubileuszową edycję tego wydarzenia w najbliższy piątek na godzinę 20:00 do kościoła szkolnego. Usłyszymy świadectwo i przeżyjemy niezwykłe uwielbienie Boga przez śpiew.

8. Wszystkich jubilatów i solenizantów powierzamy opiece Matki Bożej Różańcowej.

9. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie:

    – dla dzieci o godzinie 17.00;

    – dla dorosłych o godzinie 18.00, w niedzielę o 17.30;

    – w kaplicy na cmentarzu o godzinie 16.00.

10. Jak co roku organizujemy Bal Wszystkich Świętych. W związku z tym już teraz rozpoczynamy przygotowania do tego wydarzenia. Zachęcamy do przynoszenia dyń do zakrystii, które zostaną przygotowane jako krem w czasie Balu. Jak również zachęcamy już dzieci do przygotowania strojów na dzień Wszystkich Świętych. Aby nasz pochód był barwny, radosny i pełen Świętych. 

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Tadeusza Wiśniewskiego; Kazimierę Hennig; Edwina Lewandowskiego; Marka Wicek.  Wieczny odpoczynek…

Dodany przez Parafia