XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019
 1. Dzisiejsza listopadowa niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.
 2. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie.
 3. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona jutro o godz. 12.30.
 4. Młodych ludzi zachęcamy do przyjścia w najbliższy piątek na godzinę 20:00 do kościoła szkolnego na Młodzieżowy Trzeci Piątek Miesiąca, podczas którego usłyszymy świadectwo
  i wspólnie uwielbimy Boga modlitwą oraz śpiewem.
 5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze Wyższe Seminarium Duchowne
  w Pelplinie.
 6. Za tydzień można złożyć Dar Serca.
 7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Reginę Tuchel; śp. Renatę Rybicką; śp. Walburgę Horn; śp. Romana Puszczewicz; śp. Jana Piernickiego; śp. Jolantę Mądrzejewska; śp. Henryka Górka; śp. Jerzego Skierawskiego – którego pogrzeb będzie miał miejsce w środę. Wieczny odpoczynek…
 8. Solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia obfitych Bożych darów.

Dodany przez Parafia