VIII Tczewski Bal Świętych – #ZarażajŚwiętością

Obchodząc każdego roku uroczystość Wszystkich Świętych, pragniemy uczcić nieznaną nam w większości z imienia i nazwiska ogromną rzeszę ludzi cieszących się już szczęściem wiecznym, a także wpatrywać się i naśladować znanych świętych. Poprzez nich chcemy uwielbić samego Boga, który „jest źródłem wszelkiej świętości”.

W tym trudnym czasie lęku i niepokoju, chcemy prosić świętych o ich wstawiennictwo.VIII edycja Tczewskiego Balu Świętych odbędzie się w sobotę, 31 października. W związku z wymogami sanitarnymi tego edycja odbędzie się w formie uwielbienia w trzech największych tczewskich parafiach. W kościele farnym i w kościele św. Józefa o 19:30 oraz w kościele NMP Matki Kościoła o 20:00 odbędzie się adoracja i czuwanie przy relikwiach połączone z uwielbieniem. Będzie także okazja do spowiedzi św. Na zakończenie odbędzie się akt zawierzenia Jezusowi poprzez wstawiennictwo św. Jadwigi– patronki Tczewa oraz wszystkich świętych.

Przypominamy, że w kościele będzie mogła być 1 osoba na 7 m2. Prosimy o założenie maseczek/przyłbicy/chusty i dezynfekcję dłoni.

Zapraszamy!:) Bądźmy pełni nadziei, dobra i pokoju

Gepostet von Tczewski Bal Świętych am Donnerstag, 22. Oktober 2020

Dodany przez Parafia