Świąteczne uwielbienie w tczewskiej farze! Zapraszamy

HEYYY! ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNE UWIELBIENIE!
Na koniec stycznia chcielibyśmy ,,pożegnać” okres Bożego Narodzenia i czas śpiewania kolęd, dlatego zaprosiliśmy wspaniałych muzyków, którzy święci nie są (a Ty jesteś?), ale robią co mogą i wykonują świetną robotę! No Saints Choir zagości w kościele farnym w Tczewie i rozgrzeje swoim uwielbieniem każde serce!
Będzie trochę tradycyjnych kolęd, ale także będzie można usłyszeć repertuar z ich krążka bożonarodzeniowego ,,Ten jeden dzień”. Spokojnie… Nie bójcie się! Na stronie FB ,,Organy w Grodzie Sambora” będziemy udostępniać filmy z utworami z tej płyty, będzie można się nauczyć!

Co więcej, całe uwielbienie będzie zarejestrowane i nagrane przez wspaniałych ludzi, którzy, uwierzcie, znają się na rzeczy. Mowa tu o Wojtku z Technika Szkodziński oraz Karolu z Chołaszczyński Studio. Dzięki ich pracy powstanie film, na którym uwieńczone będzie to wydarzenie, a które później dostępne będzie w formie cegiełki przeznaczonej na renowację naszego instrumentu. Jeżeli ktoś nie będzie mógł pojawić się, albo zwyczajnie będzie się obawiał i nie będzie chciał przyjść to na pewno nic go nie ominie. Wspaniale prawda? :O

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Władzom Miasta Tczewa oraz Sponsorom, dlatego bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi Mirosławowi Pobłockiemu, który objął Patronat Honorowy. Szczególne podziękowania kierujemy do Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie, który sponsoruje to przedsięwzięcie. Zapraszamy także na stronę www.wrotatczewa.pl, gdzie znaleźć można wszelkie informacje, wydarzenia i aktualności dotyczące Naszego Miasta.

To co? Tak, czy inaczej do zobaczenia! HEY! 🙂

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „PARAFIA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO ZAPRASZA NA ŚwiÄ…teczne Uwielbienie 31 STYCZNIA 2021 ROKU, GODZ. 19:00 KOŚCIÓŁ PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO w TCZEWIE WYKONAWCA: NO SAINTS choir PaHonorowy: Patronat Honorowy: Prezydent ( Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki Sponsor: ZakładU Utylizacji Odpadów Stałych Tczewie ZUOS Tczew”

Dodany przez Parafia