KSM

KSM czyli mnóstwo pomysłów jak ja mogę pokazać Tobie, że Kościół jest FANTASTYCZNY!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKatolickie Stowarzyszenie Młodzieży działa w naszej Parafii od września 2013 roku. Jesteśmy grupą młodych ludzi, żywo zaangażowanych w życie parafii, a nawet diecezji. Pracujemy nad różnymi inicjatywami, których celem jest przede wszystkim umocnienie wiary, uwrażliwienie na potrzeby wspólnoty i ewangelizacja pod opieką i nadzorem Kościoła ;). Wiemy jak ogromną rolę ma integracja! Dlatego spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 19.00 w salce na ul. Dominikańskiej i… PRACUJEMY! ;d W szczególności nad sobą .
Organizujemy wspólne wyjazdy np. wakacyjne ;), bierzemy udział w inicjatywach na szczeblu diecezjalnym, co jest niepowtarzalną możliwością poznania wspaniałych, młodych ludzi działających w innych oddziałach KSM (rekolekcje letnie, zimowe, szkolenia, diecezjada,  bowling, siatkówka, basen itp.). Podczas nocy filmowych tworzymy naszą małą oddziałową historię, która nieraz bawi do łez 😉 W soboty rozgrywamy zawzięte mecze siatkówki. Dbamy o nasze szaloone Młodzieżowe Trzecie Piątki Miesiąca, o których może już słyszałeś ;d
Nie wiem, czy tego właśnie brakuje w Twoim życiu. Odrobiny Bożego szaleństwa, ewangelizującego rabanu i grupy młodych, pełnych energii ludzi. Jeżeli chcesz spróbować innego „życia  KSM-owicza” – nie zastanawiaj się długo ;p Jesteś nam potrzebny ;D, a w salce jakoś się pomieścimy. Ja w ten sposób odnalazłam ludzi z którymi mogłabym ruszyć na koniec świata 😉 Teraz Twoja kolej. Gotowy na przygodę ??
Przez cnotę, naukę i pracę, służyć Bogu i Ojczyźnie
GOTÓW! ;D