Aktualności

Modlitwa o mądre korzystanie z pieniędzy i z rzeczy materialnych.

Kolejna edycja Młodzieżowych Trzecich Piątków Miesiąca za nami! Zgodnie z zapowiedzią modliliśmy się o pieniądze, bo tak wielu z nas ma finansowe problemy, kredyty. Inni żyją w niepewności jak to będzie kiedy wejdą w dorosłość. Ale nasza modlitwa połączona była z prośbą o dobrą hierarchę wartości w naszym życiu oraz o mądre korzystanie z pieniędzy… Czytaj dalej Modlitwa o mądre korzystanie z pieniędzy i z rzeczy materialnych.

Aktualności

W najnowszym numerze „Pielgrzyma”

W najnowszym numerze dwutygodnika „Pielgrzym” przeczytać można m.in. artykuł zatytułowany „Gdzie oni są”?  Każdego roku policja odnotowuje około 19,5 tysięcy zaginięć Polaków, w kraju i za granicą. Ludzie giną bez względu na wiek, płeć czy status społeczny. „Świętość w uśmiechu” to z kolei próba odpowiedzi na pytanie dlaczego świętość wydaje się dziś nieatrakcyjna i dlaczego… Czytaj dalej W najnowszym numerze „Pielgrzyma”

Aktualności

Zapraszamy na seans filmu pt. ,,Dotknij Nieba”

Organizujemy wyjście do kina na film o tematyce religijnej pt. ,,Dotknij Nieba”. Projekcja filmu odbędzie się w Kinie Helios 22 listopada, tj. czwartek o godz. 19.00. Film o Uzdrawiającej Łasce Przebaczenia, warto oglądnąć. Łaska Boża nie dociera do nas, gdy się modlimy a nie przebaczamy. Zapisy po każdej Mszy Świętej w zakrystii. Koszt 12 złotych.… Czytaj dalej Zapraszamy na seans filmu pt. ,,Dotknij Nieba”

Aktualności

Weekend skupienia dla młodzieży męskiej w WSD

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodzież męską do udziału w weekendowym skupieniu „Czego pragniesz?” w dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2018 r. Ta forma skupienia ma służyć młodym pomocą w rozeznaniu drogi życiowej. Udział w weekendowym skupieniu jest bezpłatny. Uczestnicy są proszeni o zabranie ze sobą Pisma Świętego. Rekolekcje zaczynają się w piątek… Czytaj dalej Weekend skupienia dla młodzieży męskiej w WSD

Aktualności

Młodzieżowy Trzeci Piątek Miesiąca – ZAPROSZENIE

Młodych ludzi zapraszamy na kolejne uwielbienie w najbliższy piątek na godzinę 20:00 do kościoła szkolnego. Tym razem będziemy modlić się o… pieniądze. Czy modlitwa o pieniądze to zła modlitwa? W żadnym wypadku! Co prawda nie będziemy rozdawać pieniędzy, ale mamy nadzieję, że już niedługo będziesz miał ich tyle, ile zapragniesz! W nowej odsłonie Młodzieżowych Trzecich… Czytaj dalej Młodzieżowy Trzeci Piątek Miesiąca – ZAPROSZENIE

Aktualności

KSM na Musicalu „Przebudzenie – Polska! Nie zginie póki my żyjemy”

11 listopada to szczególny dzień dla Polaków! Każdy KSM-owicz to patriota. Na każdym naszym spotkaniu deklarujemy swoje „GOTÓW”, a nasze zawołanie mówi: „Służyć Bogu i Ojczyźnie”. Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości nasz KSM wybrał się do Pelplina na prapremierę musicalu „Przebudzenie – Polska! Nie zginie póki my żyjemy”. Musical opisywał historię z 1939 roku,… Czytaj dalej KSM na Musicalu „Przebudzenie – Polska! Nie zginie póki my żyjemy”