Aktualności

Msza z modlitwą o uzdrowienie

12 października w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego odbyła się comiesięczna Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, której przewodniczył diecezjalny opiekun Odnowy w Duchu Święty, – ks. Mariusz Werner w asyście naszego proboszcza ks. Adama.
Usłyszeliśmy, że najpiękniejszym miejscem głoszenia Słowa jest Eucharystia. Karmiąc się ciałem Chrystusa stajemy się zdrowi, chociaż jesteśmy tego nieświadomi. Bóg nie uzdrawia według naszego planu. Należy zdać się na Boga. On wie w jaki sposób, jak szybko i które miejsca ma najpierw dotknąć. Ks. Mariusz zaznaczył, że podczas Eucharystii modlimy się razem, jak Apostołowie w Wieczerniku. Tworzy to z nas wspólnotę. Bardzo ważne jest uwielbienie, które otwiera nas na plan Pana Boga. Nasza pycha na chwile zostaje uciszona i zdarza się, że ta chwila wystarcza, aby Bóg mógł zacząć w nas działać.
Po Mszy nastąpił czas na osobiste spotkanie z naszym Oblubieńcem ukrytym w Najświętszym Sakramencie. Wpatrując się w Jego Oblicze oddaliśmy Mu nasze problemy dnia codziennego ufając, że On o wszystko zatroszczy się, jak Ojciec dla swoich dzieci.
Spotkanie zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim.
Niedługo pojawi się retransmisja.
Na kolejną Mszę z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie zapraszamy 9 listopada 2017r do Fary na godz. 18:30.