Ogłoszenia parafialne

Wizyty duszpasterskie 2017/2018

Wizyty duszpasterskie rozpoczynamy:
– w dni powszednie o godz. 15:00
– w soboty o godz. 13:00
– w niedzielę o godz. 14:00

27.12.2017 – Środa

  • ul. Iwaszkiewicza
  • ul. Wincentego Pola
  • ul. Jabłoniowa, ul. Fenikowskiego
  • ul. ks. Sychty, ul. ks. Twardowskiego
  • ul. Żeromskiego

28.12.2017 – Czwartek

  • ul. Prusa
  • ul. Konopnickiej, ul. Szymborskiej
  • ul. Bema (od ul. Bałdowskiej)
  • ul. Kusocińskiego
  • ul. Ceglarska

29.12.2017 – Piątek

  • Knybawa Północ
  • Knybawa Południe
  • Bałdowo przy szosie, od dworca Czarlin, część ul. Pięknej
  • Bałdowo – ul. Stenclówka, Tczew – ul. Wybudowanie (sady)
  • ul. Baczyńskiego, ul. Reja

30.12.2017 – Sobota

  • Bałdowo ul. Na Wzgórzu, ul. Długa 1-20
  • Bałdowo ul. Długa 22-49
  • Bałdowo ul. Stanisława, ul. Wspólna, ul. Spokojna
  • Bałdowo ul. Piękna
  • Bałdowo ul. Wojciecha, ul. Miła, ul. Miłosza

31.12.2017 – Niedziela – Sylwesternie ma wizyt duszpasterskich

01.01.2018 – Poniedziałek – Nowy Roknie ma wizyt duszpasterskich

02.01.2018 – Wtorek

  • ul. Wyspiańskiego (od ul. Bałdowskiej)
  • ul. Wyspiańskiego (od ul. Bałdowskiej)
  • ul. Kochanowskiego 1ABC
  • ul. Kochanowskiego 2ABC
  • ul. Kochanowskiego 3ABC

03.01.2018 – Środa

  • ul. Bałdowska – 2-6, 46-38
  • ul. Bałdowska – 17-7
  • ul. Bałdowska – 31-37
  • ul. Bałdowska – 51-47
  • ul. Nadbrzeżna

04.01.2018 – Czwartek

  • ul. Nowowiejska – 1, 3, 5, 7, 9
  • ul. Nowowiejska – 2, 4, 6, 8, 10
  • ul. Nowowiejska – 12, 12A
  • ul. Nowowiejska – 11, 13, 15, 17, 19
  • ul. Nowowiejska – 18, 16, 20, 14, 14AB

05.01.2018 – I Piątek miesiącanie ma wizyt duszpasterskich

06.01.2018 – Sobota – Objawienie Pańskienie ma wizyt duszpasterskich

07.01.2018 – Niedziela

  • ul. Orzeszkowej 7ABC
  • ul. Orzeszkowej 8ABC
  • ul. Orzeszkowej 7ED, 8D
  • ul. Orzeszkowej 8E, 12
  • ul. Orzeszkowej 9ED

08.01.2018 – Poniedziałek

  • ul. Orzeszkowej 9ABC
  • ul. Orzeszkowej 1, 10B
  • ul. Orzeszkowej 2, 10C
  • ul. Orzeszkowej 4, 5, 6, 10A
  • ul. Orzeszkowej 3

09.01.2018 – Wtorek

  • ul. Konarskiego 1, 2, 3
  • ul. Konarskiego 4, 5, 6
  • ul. Konarskiego 8, 9ABC
  • ul. Konarskiego 10ABC
  • ul. Konarskiego 11ABC

10.01.2018 – Środa

  • ul. Konarskiego 13, 14ABC
  • ul. Orkana 2AB
  • ul. Orkana 2CD
  • ul. Orkana 3AB
  • ul. Orkana 3CD

11.01.2018 – Czwartek

  • ul. Polna 1-3, 26-18
  • ul. Polna 4ABC
  • ul. Polna 5ABC
  • ul. Polna 6AB, 15-7
  • ul. Polna 6CD

12.01.2018 – Piątek

  •  ul. Pułaskiego
  •  ul. Henryka Dąbrowskiego
  •  ul. Tetmajera 1ABC
  •  ul. Tetmajera 2ABC
  •  ul. Tetmajera 4ABC

13.01.2018 – Sobota

  •  ul. Tetmajera 3
  •  ul. Tetmajera 5ABC
  •  ul. Tetmajera 6
  •  ul. Wybickiego 1-13
  •  ul. Wybickiego 27-14

14.01.2018 – Niedziela

  •  ul. Matejki
  •  ul. Staszica
  •  ul. Krasińskiego 1-18
  •  ul. Krasińskiego 17-32
  •  ul. Sportowa, ul. Kasprowicza, ul. Zielona 1-6

15.01.2018 – Poniedziałek – Kolęda dekanalna

  •  ul. Starowiejska 1-8
  •  ul. Starowiejska 20-21, 9-14A
  •  ul. Starowiejska 22-28
  •  ul. Starowiejska 16A-19

16.01.2018 – Wtorek

  • ul. Zielona 7ABC
  • ul. Sienkiewicza 19A, 19B, pozostałe domy
  • ul. Czyżykowska 64ABC, 65
  • ul. Czyżykowska 66ABC
  • ul. Kołłątaja 2, 3, 4

17.01.2018 – Środa

  • ul. Kołłątaja 7AB-8AB
  • ul. Czyżykowska 1-12
  • ul. Czyżykowska 37-26
  • ul. Czyżykowska 75-86, 114-102
  • ul. Czyżykowska 101-99, 13-16

18.01.2018 – Czwartek

  • ul. Paderewskiego 3-5A
  • ul. Paderewskiego 6-10
  • ul. Paderewskiego 12-15, 15A, 16
  • ul. Paderewskiego 17
  • ul. Paderewskiego 18, 21, 19H

19.01.2018 – Piątek

  • ul. Paderewskiego 19ABCDEFG
  • ul. Paderewskiego 20ABC
  • ul. Paderewskiego 22-23
  • ul. Stroma
  • ul. Nad Wisłą

20.01.2018 – Sobota

  • ul. Sambora 1-7, 15
  • ul. Sambora 10-14
  • ul. Sambora 16-19
  • ul. Sambora 23-21
  • ul. Podgórna, ul. Rybacka

21.01.2018 – Niedziela – Koncert kolęd

  • ul. Kardynała Wyszyńskiego 18-45
  • ul. Kardynała Wyszyńskiego 21-35
  • ul. Kardynała Wyszyńskiego 1-15, ul. ks. Ściegiennego, ul. Dominikańska, ul. Kościelna
  • ul. Ogrodowa, ul. Kręta

22.01.2018 – Poniedziałek

  • ul. Wąska 1-10
  • ul. Wąska 25-20, 43, 11
  • ul. Wąska 30-41
  • ul. Wąska 55-48
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego

23.01.2018 – Wtorek

  • ul. 30 Stycznia 11, 12, 13, 15, 16
  • ul. 30 Stycznia od torów do 22, 30
  • ul. 30 Stycznia 14
  • ul. 30 Stycznia 17-21
  • ul. Szkoły Morskiej, ul. 30 Stycznia 5-10, ul. Wodna

24.01.2018 – Środa

  • ul. Słowackiego 1, ul. Kościuszki 1-12
  • ul. Słowackiego 2, ul. Kościuszki 13-15
  • ul. Słowackiego 5, ul. Kościuszki 20-16
  • ul. Słowackiego 3, ul. Kościuszki 24-21
  • ul. Łazienna

25.01.2018 – Czwartek

  • ul. Zamkowa 22-24, 28-29
  • ul. Zamkowa 15-19, 21
  • ul. Zamkowa 40, 8-13
  • ul. Kopernika 1-6
  • ul. Kopernika 9 -7

26.01.2018 – Piątek

  • ul. Chopina 2-6, 13-8
  • ul. Chopina 15-26
  • ul. Chopina 37-31, ul. Żeglarska
  • ul. Samborówny 1-6
  • ul. Samborówny 7, ul. Nowa

 27.01.2018 – Sobota

  • ul. Obrońców Westerplatte 4-8, 25-19
  • ul. Obrońców Westerplatte 11-17
  • ul. Lecha, ul. Lipowa
  • ul. Królowej Jadwigi
  • ul. Mickiewicza, ul. Podmurna, ul. Skromna

28.01.2018 – Niedziela

  • Plac Piłsudskiego, ul. Wojska Polskiego 1-5, 33, 34, 35
  • ul. Jana z Kolna
  • ul. Strzelecka
  • ul. Krótka

29.01.2018 – Poniedziałek

  • ul. Okrzei, ul. Garncarska
  • Plac Hallera 1, 2, 5, 7, 8-13
  • Plac Hallera 24-14

30.01.2018 – Wtorek

  • Kolędy dodatkowe