Aktualności

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

W czasie trwania tygodnia miłosierdzia w Farze odbyła się comiesięczna Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie. Była to również Msza w intencji mieszkańców Tczewa, której przewodniczył diecezjalny koordynator Odnowy w Duchu Świętym, ks . Mariusz Werner.
Jezus składając z siebie samego dobrowolną ofiarę na krzyżu, zapłacił cenę nie tylko za to, abyśmy mogli otrzymać przebaczenie win, ale również byśmy doświadczyli uzdrowienia z chorób. Krew, która spływa z krzyża woła o nasze uzdrowienie tak samo jak o przebaczenie naszych grzechów. Bóg ma moc uzdrowić każdą nasza chorobę.
Żyjemy w czasach w których widzimy coraz więcej znaków, cudów. Uwielbienie stawia nas w obecności Pana Boga. W uwielbienie dokonują się największe uzdrowienia. Oddajemy Bogu chwałę, bezgranicznie ufając Jego miłosierdziu względem nas.
W królestwie Bożym nie możemy zapracować sobie na nic, możemy przyjąć tylko to, na co zapracował dla nas Jezus, podjąć współpracę z łaską, którą ma swoje źródło na krzyżu Golgoty.
Brak wiary we wszystko, co Syn Boży objawił, owocuje brakiem wejścia w życie. Bóg w swej sprawiedliwości, nie będzie łamał ludzkiej woli, która wybiera życie bez Niego i w ten sposób pogrąża się w piekle.
Bóg tak naprawdę oczekuje od nas tylko jednej rzeczy – całego naszego serca. Tylko albo aż!!
Modlitwą przed Najświętszym Sakramentem prosiliśmy Bożego Ducha albo rozpalił w nas ogień,który nie pozwoli nam już nigdy więcej nie płonąć i być obojętnym na sprawy Jego królestwa.
Spotkanie zakończyliśmy Apelem.
Kolejna Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się 10 maja 2018r. o godz. 18:30 .