Ogłoszenia parafialne

Trzecia Niedziela wielkanocna

  1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.
  2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym.
    W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach zaplanowanych w naszej okolicy, które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.
  3. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. Bóg zapłać za złożone ofiary na cele inwestycyjne.
  5. Dzisiaj można zabrać ze sobą nowy numer naszej parafialnej gazety „Znak Zwycięstwa”
  6. W sobotę, 21 kwietnia 2018, Liceum Katolickie im. Jana Pawła II Collegium Marianum w Pelplinie organizuje w godz. 10.00 – 13.00 Dzień Otwarty Szkoły. W programie możliwość spotkania z dyrekcją, gronem pedagogicznym i uczniami Collegium oraz sposobność obejrzenia budynku z internatem.
  7. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Tomasza Warsińskiego, Ireny Kabowskiej, Kazimierza Piepera we wtorek odbędzie się pogrzeb śp. Hanny Klareckiej i Stanisława Jabłońskiego w czwartek pogrzeb Nadii Deling. Dobry Jezu a nasz Panie…
  8. Niech Pan Jezus okazuje łaskę miłosierdzia solenizantom i jubilatom tego tygodnia.