Ogłoszenia parafialne

X Niedziela zwykła

  1. Przyszliśmy na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto maja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę.
  2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy św. wieczornej
  3. W czwartek zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. egzorcyzm wody soli i oleju, które przynosimy ze sobą.
  4. Stowarzyszenie ,,Ogród Nadziei” w Tczewie oraz Szpitale Tczewskie S.A. organizują dzisiaj „Ogród Nadziei” – akcję charytatywną na rzecz tczewskiego hospicjum. O godz. 11:00, odbędzie się polowa Msza Święta przed Oddziałem Hospicyjnym, przy ul. Paderewskiego 11, po której do godz.16:00 będzie trwał festyn. Przed kościołem wolontariusze będą zbierali ofiary na rzecz hospicjum.
  5. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Irena Szulc, Urszula Dobrzyńska, w poniedziałek pogrzeb śp. Agnieszki Jakubowskiej. Dobry Jezu a nasz Panie…
  6. Niech Pan Jezus obficie wylewa swoje łaski na solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.