Aktualności

Naszą parafię odwiedził ks. Tomasz Kancelarczyk z Bractwa Małych Stópek

W niedzielę, 4 listopada wychodzący po Mszach św. z naszego kościoła wierni otrzymywali Jasia – model dziecka nienarodzonego w 10. tygodniu od poczęcia oraz materiały promujące ideę ochrony życia poczętego.

Naszą parafię odwiedził ks. Tomasz Kancelarczyk z Bractwa Małych Stópek ze Szczecina. W niedzielę podczas Mszy św. głosił kazania dotyczące świętości życia.

Ks. Kancelarczyk jako pierwszą metodę promowania życia wskazał modlitwę.

Fundacja Małych Stópek robi to gwarantując matkom zaopatrzenie w produkty pielęgnacji niemowlęcia, czyli pieluchy, ubranka, akcesoria, sprzęt. Taka gwarancja pomocy na pierwsze trudne miesiące po porodzie pomaga wielu kobietom wycofać się z decyzji o aborcji. W ubiegłym roku Fundacja pomogła w ten sposób dziewięćdziesięciu kobietom, w tym czterdziestu takim, które udało się odwieść od aborcji. Akcję wsparli dzisiaj finansowo także nasi parafianie za co w imieniu Fundacji Małych Stópek serdecznie dziękujemy.