Ogłoszenia parafialne

XXXIII Niedziela zwykła

 1. Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.
 2. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw w intencji Polonii i Polaków przebywających za granicą.
 3. W czwartek, w dniu patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii, pamiętamy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem upiększają liturgię w naszym kościele.
 4. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.
 5. Pielgrzym
 6. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę, które przeznaczone są na WSD w Pelplinie.
 7. Za tydzień kolekta inwestycyjna.
 8. Za tydzień będzie można złożyć swój dar serca.
 9. W związku wspomnieniem św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki kolejarzy, zapraszamy kolejarzy i rodziny kolejarskie na Mszę św. 24 listopada o godz. 18:30 do kościoła św. Józefa w Tczewie.
 10. Organizujemy wyjście do kina na film pt. ,,Dotknij Nieba”. Projekcja filmu odbędzie się w kinie Helios 22 listopada o godz. 19.00. Zapisy po każdej Mszy Świętej w zakrystii. Koszt 12 złotych. Bilety do odbioru w Kinie 20 minut przed seansem.
 11. Od dzisiejszej niedzieli opłatek wigilijny z upoważnienia parafii roznosić do naszych domów będzie Pan kościelny Zygmunt Gmyrek oraz Pan organista Mateusz Kosidowski.
 12. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli śp. Brygida Łukaszewska, Ryszard Haase, Helena Szczuka, Gűnter Wojciechowski, Irena Ochińska. Dobry Jezu a nasz Panie…
 13. Pamiętamy w naszych modlitwach o solenizantach i jubilatach tego tygodnia.