Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Objawienia Pańskiego

 1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela.
 2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego.
 3. Przedłużając radość dzisiejszej uroczystości, weźmy udział w Orszaku Trzech Króli. Początek o godz. 14:00 na pl. Hallera.
 4. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na cele misyjne.
 5. Zachęcamy do zakupienia kalendarzy parafialnych na rok 2019.
 6. Wraz z Prezydentem Tczewa Mirosławem Pobłockim zapraszamy mieszkańców Tczewa na koncert kolęd w wykonaniu aktorów i śpiewaków Teatru Otwartego w Gdańsku. Koncert, odbędzie się w przyszłą niedzielę, 13 stycznia 2019 roku o godz. 16:00 w Farze.
 7. Siostry Pasterki zapraszają dziewczęta na rekolekcje, które odbędą się w dniach 8 – 11 lutego w Jabłonowie Pomorskim.
 8. Informujemy, że są jeszcze wolne intencje Mszy św. – można je zamówić po Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 9. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.
 10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Marii Pawłowskiej. Wieczny odpoczynek…
 11. Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzymy pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.