Ogłoszenia parafialne

II Niedziela zwykła

  1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
  2. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata dlatego zapraszamy w niedzielę, 27 stycznia do fary na spotkanie młodych „Panama w Tczewie”. O godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w j. łacińskim po niej prezentacja multimedialna z pobytu młodzieży z Ukrainy w dekanacie tczewskim w roku 2016 i spektakl „Aniołki Najwyższego” w wykonaniu zespołu „Nieboskłonni”. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy łącząc się z Papieżem Franciszkiem i młodzieżą obecną w tych dniach w Panamie. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian.
  3. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na nasze WSD w Pelplinie.
  4. Dzisiaj Dar Serca.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  6. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zachęcamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.
  7. Dobiegają końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan wizyt na nadchodzący tydzień.
  8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Jerzego Gardeckiego, Mirosławę Szeląg, Martę Galikowską, Edmunda Lagę, Adama Małolepszego. Wieczny odpoczynek…
  9. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą.