Aktualności

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

11 maja 2017 r. w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie odbyła się Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, której przewodniczył ks. Piotr.
Usłyszeliśmy, że kto przyjmuje Jezusa Chrystusa jako swego Pana i Zbawiciela, przyjmuje Boga Ojca.
Kto przyjmuje Boga przyjmuje każdego człowieka. A nade wszystko przyjmuje miłość Bożą.
Jeśli kochasz Pana Jezusa Chrystusa, to kochasz Boga, jeśli Jezus Chrystus jest twoim Panem to równocześnie Bóg Ojciec jest twoim Panem. Jeżeli ktoś twierdzi, że wierzy w Boga, ale nie wierzy w Pana Jezusa Chrystusa, to tak naprawdę nie wierzy w Boga i nie ma nic wspólnego z Bogiem.
Bóg wszystkich powołuje do wiary, nie naszą rzeczą jest sądzić konkretnych niewierzących. Powinniśmy raczej cieszyć się z tego dobra, które czynią niewierzący, oraz szanować tych wszystkich, którzy uczciwie i w pocie czoła szukają prawdy. Sąd należy wyłącznie do Boga. Zamiast sądzić niewierzących, musimy sobie raczej stawiać pytania, do jakiego stopnia my sami — swoim niezgodnym z wiarą postępowaniem, swoją duchową małością — przyczyniamy się do niewiary naszych bliźnich. Powinniśmy prosić Boga, żeby przebaczył nam nasze winy.
Pod koniec Mszy nastąpił egzorcyzm wody, oleju i soli.
Modlitwą przed Najświętszym Sakramentem prosiliśmy Ducha Świętego, żeby napełnił nasze serca miłością i pokojem. Powierzyliśmy w ciszy wszystkie intencje z którymi przyszliśmy przed ołtarz naszego Pana. Nie mogło zabraknąć modlitwy do naszej Matki. Bóg jest w stanie uczynić dla nas wielkie rzeczy, bo Jego miłość nigdy się nie skończy.
Spotkanie zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim.
Niedługo pojawi się retransmisja z Mszy.
Na kolejną Mszę z modlitwą zapraszamy 8 czerwca 2017 r. godz. 18:30.